قوس سیاسی قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

قوس: سیاسی قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سینما بیرحم شده است است / رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر سینما ضمن گلایه از عده ای بیان کرد که بعضی جهت کار در اثرشان به او پیشنهاد می دهند ولی وی را در نیمه راه رها می کنند.

سینما بیرحم شده است است / رضا رویگری

رضا رویگری: سینما بیرحم شده است است

عبارات مهم : سریال

رضا رویگری بازیگر سینما ضمن گلایه از عده ای بیان کرد که بعضی جهت کار در اثرشان به او پیشنهاد می دهند ولی وی را در نیمه راه رها می کنند.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با مهر، راجع به بازگشتش به سینما با فیلم سینمایی «لازانیا» به کارگردانی حسین قناعت بیان کرد: من نقش کوتاهی در این فیلم بازی کردم. در واقع تنها در یک نصف روز مشغول ایفای نقش در «لازانیا» بودم چون این نقش کم، کوتاه و خلاصه بود و چندان جای کار نداشت.

وی افزود: در قسمتی از این فیلم طنز می بینیم که یک سری از افراد می خواهند خواننده بشوند و ما هم به عنوان داور به آنها امتیاز می دهیم در واقع یک مسابقه جهت خواننده شدن یک سری از افراد در جریان است.

رویگری با اشاره به کوتاه بودن این نقش بیان کرد: این نقش آن نقشی نبود که من باید بازی می کردم لیکن مردم از من یک نقش خوبِ تاثیرگذار می خواهند ولی نقشم در «لازانیا» جای بیشتری جهت کار نداشت.

وی با تاکید بر اینکه حضور در چند فیلم دیگر به او پیشنهاد شده است و این روزها مشغول خواندن چند فیلمنامه هست، اظهار کرد: یک سری شایعه کرده اند که رویگری دیگر نمی خواهد و نمی تواند کار کند ولی این صحبت ها صحت ندارد چون من هم می خواهم کار کنم و هم توانایی آن را دارم ضمن اینکه علاقه زیادی هم جهت ایفای نقش دارم بنابراین نقشی را که مناسبم باشد، قبول می کنم.

این بازیگر بیان کرد: این روزها بر خلاف حال معنوی ام، حال جسمی ام خوب هست. من حدود ۴ سال است که بدون کار در منزل نشسته ام از سوی دیگر می بینم که دیگران کار می کنند و من از دیدن این اوضاع که بازی نمی کنم حسرت می خورم. پیش از بیماری ام تازه به جایی رسیده بودم که می توانستم کارهای خوب و بزرگ انجام بدهم ولی به یکباره دچار بیماری شدم.

رویگری گفت: سینمای ما بی رحم است و تنها افرادی که اهل باندبازی باشند می توانند به ایفای نقش بپردازند چون اکثر نقش ها در مهمانی ها به افراد می رسد این در حالی است که من نمی توانم در این مهمانی ها شرکت کنم. با این وجود می دانم که این توانایی را دارم که به خاطر کاری که می کنم گزینش شوم.

وی در آخر با ابراز گلایه از عده ای عنوان کرد: پیش از این جهت حضور در یک سریال قرارداد بسته بودم و حتی صاحبان آن سریال مبلغی را هم به من پیش پرداخت کرده بودند ولی آنها در نیمه راه دیگر به سراغم نیامدند لیکن عده ای به آنها گفته بودند رویگری نمی تواند روی پای خود بایستد و کار کند بنابراین این مساله زیاد اذیتم می کند از همین رو ترجیح می دهم افراد اصلا سراغم نیایند تا اینکه من را در نیمه راه رها کنند.

سینما بیرحم شده است است / رضا رویگری

واژه های کلیدی: سریال | سینما | بازیگر | سینمای | لازانیا | سینمایی | رضا رویگری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs