قوس سیاسی قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

قوس: سیاسی قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

مطمئنم کشور عزیزمان ایران قهرمان جام ملتهای آسیا می شود / علی دایی

اسطوره فوتبال کشور عزیزمان ایران مطمئن است که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران قهرمان جام ملتهای آسیا 2019 خواهد شد. علی دایی: مطمئنم کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

قهرمانی تنیس روی میز 2018 دنیا ، ایران، آمریکا را شکست داد

تیم ملی مردان کشور عزیزمان ایران در مسابقه های مقدماتی مسابقه های تیمی 2018 قهرمانی دنیا که در هالمستاد سوئد در جریان است ، تیم ملی آمریکا را با نتی..

ادامه مطلب

مقایسه پاداش قهرمانی پرسپولیس با لیگ‌های معتبر آسیایی

در حالی که در فوتبال روز دنیا از عربستان و ژاپن در آسیا گرفته تا اروپا حق پخش و پاداش تیم‌ها امری تثبیت شده است هست، در کشور عزیزمان ایران هنوز راجع به..

ادامه مطلب

خیلی از پیشکسوتان نیامدند ، علی پروین امروز مرخص می‌شود

پیشکسوت تیم پرسپولیس که به علت بیماری در بیمارستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران خوابیدن شده است بود ساعت ۱۴ امروز مرخص خواهد شد. علی پروین امروز مرخص..

ادامه مطلب

عیبی ندارد که سیدجلال نخواست پنالتی بزند/ اجازه دادم خود بازیکنان تصمیم بگیرند ، برانکو

گرچه بازی با صنعت‌نفت آبادان تمام شده است و پرسپولیس از جام‌حذفی کنار رفته ولی کماکان صحبت‌ها در خصوص این دیدار ادامه دارد. برانکو: عیبی ندارد که ..

ادامه مطلب

از جان کی‌روش و تیم‌ ملی چه می‌خواهیم؟

امروز بحث مهم رسانه‌ها آمادگی علیرضا علیپور و بازیکنان پارس جم جنوبی و دعوت از ۷ بازیکن استقلال تیم یازدهم جدول است ولی مگر کی‌روش از تیم انتهای جدولی برانکو ک..

ادامه مطلب

این مربی حرف نمی‌زند , ۱۸ روز گذشت

منصوریان خودش هم آخرین باری را که ۱۸ روز سکوت کرده بود را یادش نیست. او که علاقه خاصی به صحبت‌کردن و حضور در رسانه‌ها دارد حالا احتمالا روزهای مشکل را ..

ادامه مطلب