قوس سیاسی قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف

قوس: سیاسی قالیباف انتخابات محمدباقر قالیباف انتخابات شورای شهر اخبار سیاسی و اجتماعی

گرد و غبار با روح‌ و روان خوزستانی‌ها چه می‌کند؟

مدیرکل امور اجتماعی‌فرهنگی استانداری خوزستان به بعد مهمی از تاثیر غبارآلودگی هوای خوزستان اشاره می کند و می‌گوید: ««اگر گردوخاک در خوزستان تا این اندازه..

ادامه مطلب

جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را آشنایی

نامزدهای هفتادمین دوره جوایز سینمایی انجمن کارگردانان آمریکا به عنوان مهم‌ترین پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار اعلام شد. جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را شناخ..

ادامه مطلب

آیا پای رانت خودروسازان داخلی در میان است؟ ، هیچ توجیهی جهت زیاد کردن تعرفه خودروهای هیبریدی پذیرفته نیست

چند روز پیش دولت تعرفه تازه واردات ماشین را اعلام کرد. این مصوبه زیاد کردن تعرفه همه خودروها را نشان می‌دهد، خودروهای هیبریدی هم از این قاعده مستثنی نش..

ادامه مطلب

تغییر نام خیابان سفارت روسیه در واشنگتن به اسم منتقد پوتین

واشنگتن نام خیابانی را که سفارت روسیه در آن واقع هست، به نام یکی از سیاستمداران اپوزیسیون روسیه که به ضرب گلوله به قتل رسید،‌ عوض کردن داد. تغییر نام خ..

ادامه مطلب

آمریکا بار دیگر از عزم خود جهت مداخله در امور کشور عزیزمان ایران خبر داد

وزارت خارجه آمریکا در ادامه ادعاهای واهی خود بار دیگر ترساندن کرد افرادی را که علیه معترضان در کشور عزیزمان ایران دست به خشونت زده اند، وادار به پاسخگو..

ادامه مطلب

خیلی از پیشکسوتان نیامدند ، علی پروین امروز مرخص می‌شود

پیشکسوت تیم پرسپولیس که به علت بیماری در بیمارستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران خوابیدن شده است بود ساعت ۱۴ امروز مرخص خواهد شد. علی پروین امروز مرخص..

ادامه مطلب

لیبرمن خواستار تمرکز بر تحولات کشور عزیزمان ایران به جای نوار غزه شد

وزیرجنگ رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در اظهاراتی اعلام کرد: منفعت فعلی تل‌ آویو بر آن است که توجه جامعه جهانی کاملاً بر تحولات کشور عزیزمان ایران متمر..

ادامه مطلب